Časté otázky

Ako je to so zárukou a servisom?

Na elektronické bidety samozrejme poskytujeme bežnú dvojročnú záruku aj pozáručný servis.

Aká je krajina pôvodu? Japonsko?

Priamo Japonsko nie, to by sme mohli ťažko ponúkať bidety za naše skvelé ceny. Výrobky pochádzajú od osvedčených výrobcov v Južnej Kórei. Osobitnú pozornosť odporúčame modelu YB-770, ktorý má japonský prietokový ohrievač (na rozdiel od väčšiny ostatných modelov s čínskym ohrievačom).

Máme závesné WC. Pôjde nám bidet nainštalovať?

Na 99% áno. U závesných WC býva trošku komplikovanejšie získať prístup k prívodu vody, pretože splachovacie nádržka je za stenou, ale je to veľmi ľahko riešiteľné.

Ako sú Vaše bidety spoľahlivé?

Výroba sedátok podlieha prísnej kontrole kvality a výsledky tomu zodpovedajú. Nejde o žiadny nekvalitný čínsky tovar. Sedátka sú veľmi spoľahlivé a doteraz sme nemuseli riešiť žiadny vážny problém.

 

Bývam v bežnom paneláku. Pôjde mi bidet nainštalovať?

S najväčšou pravdepodobnosťou áno, sedátko je možné prevádzkovať s väčšinou WC mís. Pre viac informácií napríklad o rozmeroch pozrite prosím stránku Inštalácia.

 

Ako často je potrebné čistiť trysky?

Pri bežnom používaní prakticky nikdy. Trysky sú bežne schované tak, že sú pred mechanickým znečistením chránené. Pri umývaní, čo je jediný moment, kedy sú trysky mimo kryt, pôsobí trvalý tlak vody, ktorý trysku postrieka, preventívne proti prípadným nečistotám. Navyše zakaždým, keď je dýza použitá, dôjde k starostlivému tlakovému prečisteniu. Po použití tryska samočinne zájde do krytu. Názorne je to zobrazené na videu. Napriek tomu, ak by potreba vyčistiť trysku nastala, ide o operáciu veľmi ľahkú - stačí pri neobsadenom sedátku pridržať tlačidlo Wash alebo Bidet (podľa toho, o akú trysku ide) a tryska vyjde a je pripravená na očistenie.


Pôjde to aspoň spláchnuť, keď nepôjde elektrika?

Iste. Samotné splachovanie sedátko WC KOMFORT nezabezpečuje, to zostáva pôvodné. Takže, ak nepôjde elektrický prúd, budete sa dočasne musieť utrieť podobne, ako sa to robilo pred stovkami rokov. Nasucho.

Ako je to so zárukou a servisom?