Digitálna toaleta VOVO Princess PB101S

Kategória: Bidety a toalety Pre zväčšenie obrázka kliknite na miniatúru
Bežná cena za 1 ks vrátane DPH: 2 829,00 €
Akčná cena za 1 ks vrátane DPH: 2 182,00 €
Akčná cena za 1 ks bez DPH: 1 803,31 €
Ušetríte: 647,00 €
Skladom: Áno (ihneď k expedícii)
Záručná doba: 2 roky
Výrobca: VOVO Ceramics Ltd.
Reakcia: Opýtajte sa viac o tomto tovareZákladné informácie

VOVO Princess PB101S - výnimočná toaleta pre výnimočných ľudí

Ak sa radi obklopujete vecami, ktoré sú nielen funkčné, ale aj vysoko elegantné a zároveň ste radi, ak máte k dispozícii tie najnovšie technológie, v prípade WC misy ste tu na správnej adrese. Ako výhradný dovozca ponúkame digitálny toalety s vstavaným elektronickým bidetom VOVO Princess.

Digitální toaleta Princess

V čom sú tak výnimočné?

Už prvý pohľad napovie, že máte pred sebou naozaj niečo unikátneho. Obdĺžnikový ergonomický tvar misy i sedátka je prvou svojho druhu na svete. Inteligenciu toalety Princess PB707S spoznáte hneď, keď sa k nej priblížite. Senzor totiž detekuje Váš pohyb a samočinne otvorí veko toalety.

Po přiblížení se mísa sama otevře

Matne si uvedomíte, že nevidíte splachovaciu nádržku, ale poviete si, že bude asi vstavaná v stene. Ešte netušíte, ako veľmi sa mýlite. Ale to už Vašu pozornosť upúta nielen veľmi pohodlné posedenie, ale aj diaľkové ovládanie:

Princess - dálkové ovládání

 

Špičkový elektronický bidet

Je tomu tak, sedátko digitálne toalety Princess má vstavaný elektronický bidet s luxusnými funkciami. Zabudnite na jednu univerzálnu trysku známu z lacnejších bidetov. Zabudnite na dve trysky známej z lepších bidetov. Tu máte k dispozícii trojcestnú trysku s otvormi pre bežné umývanie (c), s jemnou sprchou pre dámy (b) as úzkym a silným prúdom pre funkciu klystíru (a). Všetko samozrejme s možnosťou pohybové masáže (d).

Speciální tryska 3v1

Napriek tomu Vás na diaľkovom ovládači zaujmú dve tlačidlá pre splachovanie (normálne 6l a úsporné 3,5 l), sú pre Vás novinkou. Ale nemusíte ich ani používať. Pomocou ďalšieho senzoru Princess PB101S spozná, že ste vstali a samočinne spláchne za Vás. V tú chvíľu sa na Vašej tvári objaví ďalšia úžas. Ak ste totiž čakali obyčajné spláchnutie, nepoznáte ešte digitálny toalety Princess. Ony totiž splachujú úplne inak.

Spláchnutí silou cyklóny

Áno, digitálne toalety Princess splachujú pomocou cyklóny. Žiadna splachovacia nádržka, žiadne tlakové splachovanie, ale vír. Najprv horná tryska v mise zabezpečí rotáciu tečúcej vody a zároveň zbaví misu základných nečistôt. Následne pomocou spodnej trysky dôjde k rozhýbanie vieru, ktorý vycucne obsah misy tak, aby v nej nič nezostalo. Žiadne kamienky na dne, žiadne plávajúce kúsočky korku či nečistôt, žiadna znečistená misa po veľkej potrebe. A pritom spotreba vody potrebná k takémuto efektívnemu spláchnutie je ešte nižšia ako u konvenčnej misy - pouhých 6l pre normálne spláchnutie a 3,5 l pre úsporné.

Princip cyklónového splachování

Ďalšie prednosti

Vyhrievané sedadlo, osušenie fénom, precízne nastavenie teploty vody a vzduchu, elektronické nastavenie polohy trysiek, manuálna mechanické splachovanie pre prípad výpadku el. produ, pokročilé masážne funkcie, prehľadné zobrazenie nastavenia na displeji diaľkového ovládača, tlmené dovieranie veka i sedátka, tým všetkým Vás bude digitálny toaleta Princess rozmaznávať.

 

Niečo presne pre Vás

Toalety Princess nie sú veľkosériová záležitosť zameraná čo najnižšiu cenu za účelom výhodné akciové ponuky niekde v hobbymarkete. Sú to precízne spracované toalety (vyrábané sú v Južnej Kórei, s príkladnou kontrolou kvality), využívajú najmodernejšie technológie a ponúkajú dokonalý mix funkčnosti a elegancie. Nie sú a ani nechcú byť najlacnejší konfekciou pre každého. Sú určené pre tých, ktorí si radi doprajú niečo výnimočné. Niečo, čo nie je na každom rohu a čo pritom netrpia typickým problémom elegantných a atypických vecí, ktoré v snahe o nevšednosť zabúdajú na použiteľnosť a dobrú funkčnosť. Digitálne toalety VOVO Princess ponúkajú všetko - ako skvelú funkčnosť, tak skvelý vzhľad, tak aj úplne netradičné prevedenie.

 
Prehľad funkcií

 • Cyklónové beznádržkové splachovanie
 • Dve úrovne splachovania (6 l a 3,5 l)
 • Tlmené dovieranie veka i sedátka
 • Diaľkové ovládanie s displejom
 • Manuálne mechanické spláchnutie pre prípad výpadku el. energie
 • Možnosť automatického spláchnutie po opustení toalety
 • Elektronický bidet s unikátnou tryskou 3v1 (umývanie, bidet, klystír)
 • Výkonný ohrev vody
 • Nastavenie teploty a tlaku vody
 • Nastavenie polohy trysky
 • Automatické čistenie trysky
 • Oscilačné, puzlní a rytmické masážne programy
 • Osušenie vzduchom s reguláciou teploty
 • Vyhrievanie sedátka
 • Režim úspory el. energie
 
Návod
Ak svoj návod nemôžete nájsť a alebo sa proste len chcete zoznámiť s produktom čo najlepšie, ste na správnom mieste. Tu nájdete návod pre mísy VOVO PRINCESS na stiahnutie vo formáte PDF (4,5MB). Ospravedlňujeme sa, zatiaľ len česky.